Aronia Czarnoowocowa - Nero

Królowa przeciwutleniaczy. Jagoda, która
pomaga w walce z chorobami cywilizacyjnymi

Naturalne piękno z owoców aronii - wideo

Polski dubbing, aby zobaczyć pracę. Zapis Tekst można znaleźć poniżej wideo.
Przykro nam ...

Aronię znamy tylko jako sok lub suszone rośliny. Ale widzę, że firma oferuje inne produkty z tych cudownych owoców. Jakie dokładnie?

Tak jest. Firma produkuje obecnie Aronia Original - 40 produktów dla przemysłu spożywczego i są to nowości.

Dlaczego stworzono również  linię dla produktów kosmetycznych?

Wielu naszych klientów zauważyło, że sprzedawany sok naturalny można połączyć ze stosowaniem własnych kosmetyków, gdyż mi bardzo dobry wpływ na skórę. Dlatego rozpoczęto produkcję własnych kosmetyków. Zainteresowanie było tak wielkie, że zaczęliśmy badać, jakie produkty kosmetyczne są obecnie dostępne na rynku. Jak się okazało, nikt jeszcze nie produkuje kosmetyków dla regeneracji komórek.

Aronia Cosmetics oferuje produkty tradycyjne i naturalne?

Oferujemy sześć produktów. Wszystkie są testowane dermatologicznie i spełniają wymogi naturalnych kosmetyków. Są to w stu procentach naturalne, organiczne kosmetyki.

Jaki jest sekret kosmetyków z aronii?

Sekret leży w podstawowych składnikach aronii. Podczas badań, opracowaliśmy technologię, dzięki której możemy łatwo uzyskać substancję czynną.

Jaka jest Wasza oferta wyrobów kosmetycznych?

Mamy sześć produktów. Balsam oczyszczający, balsam i krem do twarzy, żel do powiek, balsam i krem do rąk.

Wiemy, że aronia ma charakterystyczny kolor. Czy nie jest to problemem w przypadku produktów kosmetycznych?

To jest dobre pytanie. Ale ja zademonstruje. Jak widać, po rozdrobnieniu żel nie pozostawia przebarwień. Z tego punktu widzenia, na pewno nie ma powodu do zmartwienia.

Jak współgrają te produkty kosmetyczne z podstawową działalnością?

Bardzo dobrze. Początkowo byłem sceptyczny, bo jesteśmy znani, przede wszystkim jako firma produkująca artykuły spożywcze, ale nasi klienci dosłownie zmusili nas, aby rozpocząć produkcję również kosmetyków. Z tego powodu, opracowaliśmy kosmetyki naturalne, zawierające unikalne składniki aktywne owoców  aronii . Produkty te są wyjątkowe. Nawet w trakcie tej wystawy produktów ekologicznych, mamy bardzo wielu gości, którzy są bardzo zainteresowani. Mamy doskonałe opinie. To jest coś więcej niż produkt testowy, każdy klient jest zadowolony. Sam nie wiem zbyt wiele o kosmetykach. W zeszłym tygodniu próbowałem jednak tych produktów i teraz mogę powiedzieć, że są one doskonałe. Oddzielenie kosmetyki pochodzącej z produktów żywnościowych ma bardzo obiecujący początek.


Jestem podekscytowany, ponieważ produkty te są takiej samej jakości jak nasze soki, dżemy, galaretki lub suszone owoce, o czym dowiadujemy się od naszych zadowolonych klientów.

 

 

Zdielic

Oferowane sadzonki hodujemy i magazynujemy w idealnych warunkach. Terminy, kiedy można sadzić rośliny:

sty lut mar kwi maj cze lip sie wrz paź lis gru
     

Oświadczenie: Podane wartości przyrostu są ważne tylko przy zachowaniu technologii uprawy i przy potrzebnej ilości substancji odżywczych, wody i słońca. Przy bardzo słabej glebie lub sadzeniu roślin w nieodpowiednim miejscu (np. w cieniu) przyrost może być wolniejszy niż podane przez nas wartości.

Wyjaśnienie:
Chociaż jagody aronii zawierają wiele substancji dobrze wpływających na zdrowie i w niektórych krajach należą do grona roślin leczniczych, samo spożywanie owoców i produktów z nich pochodzących nie gwarantuje zachowania dobrego zdrowia.
Jagody aronii nie są panaceum i nie mogą zastąpić lekarstw.
Spożywanie aronii nie wystarczy do zapobiegnięcia przed chorobami, ale ma pozytywny wpływ na układ odpornościowy i ogólny stan zdrowia.